קייט סרפינג

surfCenter logo


מה זה קייט סרפינג \ Kite-Surf, למי מיועד ואיך להתחיל?

קייט סרפינג (Kite-Surf) הינה גלישה על גלשן תוך שימוש בעפיפון \ KITE המייצר כוח ,העפיפון\KITE בנוי עם בידונים המכילים אויר, ומשמשים לשמירה על יציבותו ומאפשרים לו להמריא מהמים
העפיפון\KITE מחובר לבר (מוט היגוי) המאפשר שליטה על העפיפון\KITE באמצעות 4 חוטים באורך של 20-27 מטרים, כאשר הבר מחובר לטרפז (רתמה המחוברת לגוף הגולש.)

קייט סרפינג \ Kite-Surfמיועד לגברים נשים וילדים מגיל 13 ומעלה. אין צורך בידע מוקדם או כושר מיוחד
העפיפונים והגלשנים בגדלים שונים ומשתנים בהתאם לכל גולש/ת. קייט סרפינג (Kite-Surf) נחשב לאחד מענפי ה-Extreme Sports הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות, וזאת הודות לשיפור הגדול שחל בציוד ובשיטה הייחודית שפיתחנו ללימוד באילת,

איך מתחילים?

נרשמים לקורס קייט סרפינג בין שלושה מפגשים של שעתיים כל מפגש :
שיעור ראשון – תיאוריה חשובה ביותר , נלמד להרכיב ציוד ולהשתמש במערכות השונות ,
נתרגל שליטה בקייט במים עם מדריך .
שיעור שני- נתרגל את הרכבת הציוד , נלמד על הדרך הנכונה לשלב את הגלשן תוך כדי שליטה בקייט , ונתחיל ניסיונות עמידה על הגלשן .
שיעור שלישי- נשפר את יכולות הגלישה ונסיים את הקורס עם ארגז כלים וביטחון להמשיך ולתרגל .
כל החלק המעשי של השיעורים אצלנו הינו
על בסיס הדרכה אישית .
השיעורים מתבצעים עם ציוד חדיש ובטיחותי , מדריכים מקצועיים ומנוסים , סירה שמלווה את השיעורים למתן מענה לוגיסטי ובטיחותי ומכשירי קשר בקסדות התלמידים על מנת לתת הדרכה אישית ואפקטיבית .
אחרי הקורס מומלץ מאוד לרכוש ציוד !!!
בתחום הקייט לציוד חלק גדול בהצלחתכם ולכן היכנסו לחנות שלנו בסוף הקורס ותיהנו מיעוץ מקצועי ומחירים מיוחדים למסיימי הקורסים אצלנו .
איסופים
לאחר שסיימתם את הקורס ויש לכם ציוד הקמנו עבורכם פלטפורמה בטיחותית להמשך תרגול הכוללת , הכנסה מבוקרת למים , תרגול עצמאי בבטחה של כשעה ואיסוף בהמצאות אחת מסירות האיסוף שלנו חזרה לחוף .
איסוף מתבצע רק בסיום סשן הגלישה.
האיסוף הינו כשירות מונית ובאחריות הגולש בלבד!
הציוד הינו אישי ולכן באחריות הגולש לוודא תקינות מלאה של הציוד לפני הכניסה למים.

מרכז הגלישה אילת

מרכז הגלישה אילת