סאפ

surfCenter logo

קבוצת הסאפ של סרפסנטר

sup icon

מה זה גלשן חתירה סאפ למי מיועד ואיך להתחיל ?

 Stand Up Paddle Boerd) sup) או בשמו העברי גלשן חתירה, מורכב מגלשן גדול עליו עומדים ומשתמשים במשוט כדי לצבור מהירות ולתמרן. השילוב בין גלישה, חתירה ואימון גופני בים הופך את הסאפ  לתחום הגלישה המתפתח ביותר בעולם כיום .

במקום ללכת לחדר כושר, פשוט עולים על הסאפ ונהנים מאימון אולטימטיבי המשלב מרכיבי כושר גופני כגון: סבולת לב ריאה, סבולת שריר, שיפו יציבה, גמישות וקואורדינציה.‏

   למי זה מתאים הסאפ?

סאפ\גלשן חתירה מתאים לכולם. מגיל 8 ועד 80, נשים וגברים. לא נדרש כל ידע מוקדם או כושר גופני גבוה. תוך שעות ספורות תרגישו חלק מקהילה מדהימה של גולשים, אוהבי ים וכושר. היתרון הגדול של ה סאפ הוא שבדרך מהנה ומתגמלת, תגלו שאתם הופכים מיום ליום לגולשים מכורים.

איך מתחילים?

• יוצרים אתנו קשר, נרשמים לשיעור ניסיון של שעה עם מדריך סרף סנטר וקדימה למים ! הודות לפשטות יוצאת הדופן של גלשן החתירה סאפ\ גם שיעור של שעה מספיק כדי לפתוח את הדלת לספורט המדהים הזה.

• נרשמים לקורס סאפ בין 3 מפגשים ולומדים איך להיעמד באופן יציב על גלשן החתירה סאפ, לחתור בקו ישר, לבצע סיבובים חדים ומהירים תוך שזוכרים ליהנות מהמים הצלולים והשמש האילתית

• לאחר הקורס אנו מציעים כרטיסיות השכרה מוזלות של 10,5,3 שעות על מנת שתתאמנו על מה שלמדתם בקורס

•עכשיו, כשאתם כבר מכורים לחלוטין, אנו מציעים מגוון גלשני חתירה סאפ ומשוטים לכל סוגי הגלישה ולכל הרמות.

למה אנחנו?

מועדון הגלישה סרף סנטר קיים מעל 23 שנה ותמיד היווה את חוד החנית בתחום הימי בארץ המדריכים שלנו עוברים הכשרה מקצועית בסטנדרט גבוהה  וחלקם בוגרי קורס מדריכים בווינגייט בהתמחות שייט. גישה חיובית וסבלנית כלפי התלמידים היא ערך עליון אצלנו ויוצרת אווירת לימוד נינוחה ונעימה.

המועדון ממוקם בעיר אילת, חוף אלמוג, מול מלון אורכידאה ריף.

מזג האוויר הנוח בכל ימות השנה, המים הנעימים ואופי הים, מציבים את אילת כמקום הטוב ביותר ללימוד סאפ בארץ ובין הטובים בעולם .

מרכז הגלישה אילת

מרכז הגלישה אילת