גלישת רוח 

surfCenter logo


windsurfing icon

מה זה גלישת רוח \Windsurf , למי מיועד ואיך להתחיל?

  רקע היסטורי על גלישת רוח:

גלשן הרוח פותח בשנת 1969 על ידי המהנדס ג'ים דרייק אשר הוסיף מפרש לגלשן גלים ורתם את הגלשן לרוח. בסוף שנות השישים הופיע בקליפורניה הדגם המסחרי הראשון שנקרא "ווינדסרפר". תוך זמן קצר קמו ארגונים , בתי ספר , תקנות ותחרויות רבות.

גלישת רוח Windsurfing\ הינה גלישה באמצעות מפרש המחובר לגלשן, תוך שימוש בעוצמת הרוח כדי לגלוש על המים. גלישת רוח משלבת התמודדות עם ים ורוח, בעוצמה ומספקת תחושת ריגוש מדהימה.

מי יכול לגלוש רוח?

גלישת רוח מיועדת לכל הגילאים, החל מגיל 6. אין צורך בציוד מיוחד ולא בידע מוקדם – את הכול אנחנו נספק לכם. המפרשים והגלשנים שלנו חדישים ומותאמים לכל תלמיד באופן אישי.

 איך מתחילים לגלוש רוח?

•  יוצרים אתנו קשר, נרשמים לשיעור ניסיון של שעה עם מדריך Surf Center וקדימה למים ! הודות לשיטת הלימוד שלנו גם שיעור של שעה מספיק כדי לפתוח את הדלת לספורט המדהים הזה.

• רוצים להיכנס לספורט יותר ברצינות ? הירשמו אצלנו לקורס 5 מפגשים של שעה כל מפגש הכולל הדרכה ותרגול , הקורס יביא אתכם למצב בוא תוכלו להשכיר ציוד ולהמשיך להשתפר במים באופן עצמאי.

לאחר הקורס אנו מציעים כרטיסיות השכרה מוזלות של 10,5,3 שעות על מנת שתתאמנו על מה שלמדתם בקורס.

•  עכשיו, כשאתם כבר מכורים לחלוטין, אנו מציעים מגוון רחב של ציוד מקצועי לגלישת רוח בכל הרמות (בכל זאת, כמה אפשר להתחלק עם אחרים..?)

למה אנחנו?

מועדון הגלישה Surf Center קיים מעל 23 שנה ותמיד היווה את חוד החנית בתחום הימי בארץ המדריכים שלנו עוברים הכשרה מקצועית בסטנדרט גבוהה  וחלקם בוגרי קורס מדריכים בווינגייט בהתמחות שייט. גישה חיובית וסבלנית כלפי התלמידים היא ערך עליון אצלנו ויוצרת אווירת לימוד נינוחה ונעימה.

המועדון ממוקם בעיר אילת, חוף אלמוג, מול מלון אורכידאה ריף.

מזג האוויר הנוח בכל ימות השנה, המים הנעימים ואופי הים, מציבים את אילת כמקום הטוב ביותר ללימוד גלישת רוח בארץ ובין הטובים בעולם .

מרכז הגלישה אילת

מרכז הגלישה אילת